Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirti ir gauti duomenų, kaip šį svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Vistycio malunas.JPG
2020 07 10
VIŠTYČIO VĖJO MALŪNAS – NAUJA REGIONINIO PARKO PAŽIBA

Vištyčio regioniniame parke liepos 16 d. lankytojams duris atvers Vištyčio vėjo malūnas, skaičiuojantis beveik 100 metų ir naujam gyvenimui prikeltas Vištyčio regioninio parko direkcijos, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie AM ir Vilkaviškio rajono savivaldybės pastangomis.

INKILAI.jpg
2020 07 09
ŽALIOSIOS EDUKACINĖS ERDVĖS

Jau ne pirmus metus mūsų krašto ugdymo įstaigos yra kviečiamos dalyvauti nacionaliniame edukacinių erdvių konkurse, kuriame didelis dėmesys skiriamas žaliosioms erdvėms. Konkursą organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, kviesdamas savo partnerius – taip pat ir Valstybinę saugomų teritorijų tarnybą padėti vertinti mokyklų žaliąsias aplinkas.

Tiltas per sventaja.jpg
2020 07 08
DVIRAČIŲ TAKAS PALEI ŠVENTOSIOS UPĘ

Dauguma lankytojų, atvykę į Anykščių regioninį parką prie Medžių lajų tako, nueina pasižiūrėti ir Lynų tilto, kuris jau puikuojasi nutiestas per Šventosios upę. Pasirašyta sutartis su rangovu ir prasidės dviračių tako tiesimo darbai kitoje Šventosios upės pusėje. Pagal Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos vykdomą projektą „Kraštovaizdžio vertybių apsauga ir pritaikymas pažinti (II)“ bus...

Drevines bit apdovanoj.jpg
2020 07 07
DREVINĖ BITININKYSTĖ DZŪKIJOS NACIONALINIAME PARKE

Dzūkijos nacionalinio parko ir Čepkelių valstybinio gamtinio rezervato direkcija iškilmingame renginyje Vilniaus rotušėje atsiėmė sertifikatą, liudijantį, jog yra vertybės – Drevinė bitininkystė Varėnos krašte – teikėja ir saugotoja.

liepos 6 Bėčionių piliakalny.jpg
2020 07 04
HIMNO GIEDOJIMAS ANT BĖČIONIŲ PILIAKALNIO

Liepos 6-ąją minime Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo karūnavimo dieną. Šios Lietuvai itin reikšmingos šventės tradicija – vieningas Lietuvos valstybės himno giedojimas. Dieveniškių istorinio regioninio parko direkcija kviečia liepos 6 d. vakare atvykti į parką ir 21 val. vienu balsu giedoti Tautišką giesmę ant Bėčionių piliakalnio.

Rudagalviai kirai Zuvinte.jpg
2020 07 03
VYRIAUSYBĖ PRITARĖ NAUJIEMS ŽUVINTO REZERVATO NUOSTATAMS

Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos parengtiems naujiems Žuvinto biosferos rezervato nuostatams. Šie nuostatai pakeisti todėl, kad iki šiol galiojo patvirtinti dar 2002-aisiais (tikslinti 2016 m.), o per tiek metų pasikeitė nemažai saugomų teritorijų apsaugą reglamentuojančių teisės aktų.

ST PROD ZENKLAS.jpg
2020 07 03
SAUGOMŲ TERITORIJŲ PRODUKTO ŽENKLĄ GAUTI BUS LENGVIAU

Saugomos teritorijos traukia lankytojus savo vertybėmis. Dažnas, užsukęs į nacionalinį ar regioninį parką, nori išsivežti suvenyrą ar tiesiog gerą prisiminimą. Siekiant atkreipti lankytojų dėmesį į vietinių gyventojų gaminamus produktus ir teikiamas paslaugas, buvo sukurtas Saugomų teritorijų produkto ženklas - etnografinis paukštis. Birželio pabaigoje Valstybinė saugomų...

TITULINIS_cyanobacteria_scums_Preila.jpg
2020 07 02
PAŽYMĖK ŽYDINTĮ VANDENS TELKINĮ

VšĮ Gamtos paveldo fondas kartu su partneriais iš Lietuvos ir Lenkijos vykdo LIFE projektą ,,DUMBLIAI – EKONOMIŠKAI PAGRĮSTŲ VANDENS EKOSISTEMŲ PASLAUGŲ DALIS“. Kviečiame prisidėti kiekvienam, aptikusiam „žydintį“ vandens telkinį, jį pažymėjus ir užpildžius klausimyną.

ZAGARE_121.jpg
2020 07 01
PAŽINK ŽIEMGALĄ DVIRAČIU

Žagarės regioninio pako direkcija drauge su partneriais baigia įgyvendinti projektą „Pažink Žiemgalą dviračiu″. Dvejus metu trukusio projekto metu sukurtas dviračių turizmo maršrutas, sujungęs Žagarę ir Tervetę (Latvija) įtraukiant įdomiausius abiejų miestelių lankytinus kultūros ir gamtos paveldo objektus, pagerinta lankytojams skirta infrastruktūra, išleisti nauji informaciniai leidiniai, atnaujinti...

Trakų NP pažinimo centras.jpg
2020 06 30
TRAKŲ ISTORINIAME NACIONALINIAME PARKE – PAŽINIMO  CENTRAS

Liepos 1 dieną Trakų istoriniame nacionaliniame parke Užutrakio dvaro sodyboje lankytojams atveriamas Istorinių parkų pažinimo centras. Neseniai restauruotame buvusios spirito varyklos pastate įrengta interaktyvi ekspozicija, pasakojanti apie istorinį Trakų peizažą bei žymiojo kraštovaizdžio architekto, botaniko Eduardo Fransua Andė (1840-1911) kūrybą. 

vENTOS rp.jpg
2020 06 29
ILGALAIKIO TURTO VALDYMAS

Aplinkos ministerijos Centralizuoto vidaus audito skyrius pradeda tikrinti, kaip saugomų teritorijų direkcijos valdo ilgalaikį turtą. Audito metu atsirinktose direkcijose bus vertinamas ilgalaikio turto valdymas, su juo susijęs rizikų valdymas ir vidaus kontrolė.

Piliakalniai.jpg
2020 06 26
GRAŽIAUSI LIETUVOS PILIAKALNIAI

Lietuvoje skaičiuojama daugiau kaip 900 piliakalnių. Portalas WE LOVE LITHUANIA pamėgino paskelbti gražiausius... Dauguma gražiausių ir pritaikytų lankymui piliakalnių yra saugomose teritorijose – nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 22 Pirmyn